Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Lambader

KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
RGB ve Günışığı tek ürün
İgotech Smart Lighting-Gün ışığı ve RGB-Beyaz Led Lambader 100cm
2.320,00 TL
3.315,00 TL
KARGO BEDAVA
RGB ve Günışığı tek ürün
İgotech Smart Lighting-Akıllı Led Lambader -Gün Işığı ve RGB-Siyah 150cm
2.450,00 TL
3.500,00 TL
KARGO BEDAVA
RGB ve Günışığı tek ürün
İgotech Smart Lighting-Akıllı Led Lambader Gün ışığı ve RGB-Beyaz 150cm
2.450,00 TL
3.500,00 TL
Yükleniyor...

Akıllı Lambader hakkında

Akıllı Lambaderler
Enerji verimliliği denilince aklımıza ilk gelen enerji tasarrufudur. günümüzde enerjiden tasarruf etmek çok ciddi maliyet kalemlerinden biridir.
çevremizdeki neredeyse tüm elektronik cihazların internet tabanlı versiyonları bulunmaktadır. Akıllı aydınlatmalar da bu ürünlerden biridir.
Akıllı Lambader ler, yapı itibari ile içinde bulundurduğu LED aydınlatma teknolojisi ve buna bağlı elektronik bileşenlerden oluşur.
biz Lambader lerimizde ARgesi 3 yıl kadar süren LED leri kullanıyoruz. bu ledler bize maksimum enerji verimliliği sağlarken harcanan enerjinin neredeyse %95 ini ışığa dönüştürmeyi başarıyor. ayrıca kullandığımız ledler Dünya Elektronik klasmanında üretilmiş en kaliteli LED olma özellliğini taşıyor. biz igotech olarak doğaya karşı olan sorumluluğumuzu yerine getiriyor ve LED için yaptığımız arge teknolojilerine kazancımızın büyük bir kısmını ayırıyoruz. şu an müşterilerimiz aldığı her ürün en yüksek verime sahip akıllı lambader lerdir. 
Lambaderi Akıllı yapan en önemli unsur Elektronik devre sistemidir. geliştirdiğimiz elektroink kartla açık kaynak kodlu evrensel bir yazılımı birleştirip en kullanılabilir ve dünya çapında sunucuları olan bir yapıya kavuşmuş oluyoruz. 
evrensel yazılım sürekli geliştiği için ve buna yazılımcı mesai arkadaşlarımızda destek verdiği için ortaya çok stabil bir sistem çıkmaktadır. 
şimdiye kadar size akıllı lambaderlermiz hakkında detaylı bilgi verdim. elbette bu akıllı cihaza enerji vermek için adaptöre ihtiyacımız var. burada yerli üreticilerle çalışıp en istikrarlı en sorunsuz ve en güçlü ürünleri tercih ettik. ve müşterilerimizin en yüksek güce ulaşmalarını sağladık.

Peki Bu akıllı lambader ler neden akıllı ve neden bu kadar elektronik?
Hayatımızı sürekli kolaylaştıran sistemlere yöneldiğimiz şu dönemde artık mobil cihazlarımızı evde işte nerede olursak olalım yanımızdan ayırmıyoruz. bu kadar çok mobiliteye bağlanmışken neden ışığınızı açmak veya kapatmak veya siz uykuya geçince otomatik kapnmasını sağlamak için ekstra onlarıda düşünesiniz. amacımızı hayatımızı kolaylaştırmak. bu sebeple hayatımızı kolaylaştıran ve her hangi bir sorunu ortadan kaldıran teknolojilere yönelmek elbette en mantıklısı. 

Bizler Akıllı lambaderlerimizde yapacaklarımız(tabi bunlar sadece igotech lambaderler için geçerli): aklınızdan geçen hertürlü olasılığı yerine getirebilmektedir.
örneğin: telefondan açıp kapatma, istediğiniz rengi odanızda görmek, wifi bağlantısı ile dünyanın neresinde olursanız olun lambaderinizi kullanabilirsiniz (evde evcil hayvanınızmı var akşamları eve geçmi geleceksiniz uygulama üzerinden lambaderinizi açıp ortamı aydınlatabilirsiniz) zamanlayıcılar ekleyip istediğiniz saatlarde günlerde açılıp kapanmasını zamanlayabilirsiniz,  ayrıca sesli asistanınız varsa (siri veya google asistan) direk sesli komutlar vererek lambaderinizi kumanda edebilirsiniz. (ışığı aç veya kapa diyebilir, istediğiniz renkleri ayarlayabilir, hatta istediğiniz saat veya günde açılıp kapnamasını sağlayabilirsiniz) bunların tamamını sesli komutlar lada gerçekleştirebilirsiniz. daha aymakla bitiremeyeceğimiz onlarca özellik lambaderlerimizde mevcuttur.

Yazımızın devamı gelecektir bu sebeple bizi takipte kalın.

 
Yükleniyor...